Sirdsskaņa / Šamaniskais dvēseles ceļojums skaņās Ceturtdien, 19.09.,Pl.20.00 | Nava Yoga

Sirdsskaņa / Šamaniskais dvēseles ceļojums skaņās Ceturtdien, 19.09.,Pl.20.00

Aicinām, 19. septembrī, Pl.20.00 uz patiesi skaistu skaņu ceļojuma vakaru LEILALI un Ingas vadībā, lai saklausītu savu Sirdsskaņu.
 
Sirdsskaņa - maiga, klusa un viszinoša. Tā ir katrā no mums. Tikai tai priekšā ir dzīves “gruzīši”. Lieli un mazi. Bet tā ir un gaida, kad tu to sadzirdēsi.
 
Nāc, mēs vedīsim. Caur balss un gonga vibrācijām, caur dvēseļu satikšanos. Nāc, ja vēlies šo satikšanos. Ne tikai ar citiem, bet pirmkārt - ar sevi.
 
Skaņa ir kā portāls uz iekšējo pasauli. Tā ved un rāda. Tā atbild, ja jautā un dziedē, ja sāp. Skaņa aizskar un ievibrē tās dvēseles stīgas, kurām jāskan tieši šobrīd: iespējams, tu nejūties labi, nejūties savā vietā, tev ir jautājums par savu situāciju un neizpratne par risinājumu. Un ir kāds, kas to visu zin un var tev pateikt – tu pats - tava Sirdsskaņa. Skaņa ved, rāda un dziedē pavisam maigā un saudzīgā veidā.
 
Nāc, ļaujies šamaniskajam dvēseles ceļojumam, ļaujot ķermenim atbrīvoties un atvērties skaņām, lai tās palīdzētu tev dot to, kas tev būs jāsaņem šajā vakarā. Kopā skanēsim un kustēsimies. Pēc meditācijas vēl mazliet uzkavēsimies, lai kopā baudītu vakaru un tēju.
 
No sirds uz sirdi, Leili Ali -dziedātāja, sirdsbalss atvēršanas metodes autore un Inga Rancāne – mūziķe, gongu meistare, skaņas terapeite
 
Nodarbības ilgums 2h
Dalībai 20Eur
Pieteikšanās:
 
foto: Santa Helēna Pedele
Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu