Pirmā līmeņa Reiki apmācības

      Reiki 1.līmeņa semināra studenti apgūst Usui Reiki Rioho pamatzināšanas un iemaņas dziedniecībā. Šai metodei ir ļoti senas saknes un vēsture. Arī mūsdienās tā ir aktuāla un pieprasīta.  Mācām meditācijas, elpošanas un dziedniecības praksi, ko izmantojot regulāri tā palīdz radīt pastāvīgu, stabilu harmonijas straumi, kas uzlabo veselību un atver dziļa miera stāvokli.
     Reiki seminārs ir mācīšanas process. Taču reizē tie ir arī dvēseles svētki, kad sevī atklājam dabas dāvātos talantus un harmonijas potenciālu. Caur mūsu rokām sāk plūst maiga, bet spēcīga dziedinoša enerģija. Jūs ar rokām variet izdziedināt sevi un palīdzēt saviem mīļajiem.

     Reiki var iemācīties ikviens, neatkarīgi no vecuma un veselības stāvokļa, nedz arī no tā, vai jums ir kāda pieredze darbā ar enerģiju. 1.Reiki līmenis ir iespēja izprast sevi un izdziedināt savas emocijas. Katra ķermeņa šūniņa piesātinās ar gaismu.   

     Usui Reiki Rioho – dabiskās izdziedināšanas sistēma – ir intuitīva organisma veseluma atjaunošanas metode garīgās dzīves enerģijas plūsmā. Šī plūsma nes harmoniju, labklājību un atbalsta visu veselo, tajā izšķīst sasprindzinājums un neharmoniskas enerģijas, bloki kermenī.
      Šajā metodē nav kontrindikāciju, Reiki var pielietot grūtniecības laikā, bērniem un jebkurā veselības stāvoklī.
    Mīlestības un harmonijas enerģijai var vienkārši uzticēties. Reiki seanss atjauno līdzsvaru balansu ķermenī, līdzsvaro emocionālo, garīgo un enerģētisko stāvokli.
      Apmācību un iniciāciju veic japāņu tradīcijas Reiki skolotāja Marija Mežecka.
Semināra gaitā mācīsimies meditatīvās, elpošanas un dziednieciskās praktikas, telpas harmonizācijas metodi, darbs ar augiem un ūdeni.

Nodarbības notiks 27. janvārī un 3. februārī no plkst. 11:00 līdz 18:00!
Japāņu tradīcijas Reiki skolotāja Marija Mežecka.

Jautājumus par metodi var uzdot: marija@wizard.lv.

Pieteikties var zvanot mums: +371 29 330 280
Dalības cena seminārā 90 eiro

Vieta ir nodrošinātā tikai, ja ir veikta priekšapmaksa* (izrakstīsim rēķinu).
*Priekšapmaksa neierašanās gadījumā tiek ieturēta.

 

Mēs parūpēsimies par jogas paklājiņiem, sedziņām, ūdeni, tēju.

 

 

Esiet veseli un laimīgi!